6e zitting - Vrijdag 6 mei 10.00 uur: 4000-4052 - Spiegels en lampen
Catalogusnummer: 4047
Spiegel in verguld en gestoken houten lijst, ca. 1740.

Hout en dorre, met mercure glas en houten rugpaneeltjes

h. 74 en br. 52 cm

Taxatie: € 550 - € 700
Huidig bod: € 550
Hamerprijs: € 550

Hamerprijs: € 550