6e zitting - Vrijdag 6 mei 10.00 uur: 7500-7543 - Spiegels en lampen
Catalogusnummer: 4047
Spiegel in verguld en gestoken houten lijst, ca. 1740.
Hout en dorre, met mercure glas en houten rugpaneeltjes
h. 74 en br. 52 cm
Taxatie: € 550 - € 700
Huidig bod: € 550
Hamerprijs: € 550
Hamerprijs:
€ 550