5001
Catalogusnummer: 5001
Karel Martens (geb. 1939)

Zonder titel

gemengde techniek

42 x 42 cm.

verso gesign.

Herkomst: uit de collectie van een Amsterdamse kunstenaars familie

Taxatie: € 500 - 700
Hamerprijs: € 825

Hamerprijs: € 825