4e zitting - Donderdag 5 mei 14.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Verkocht
Catalogusnummer: 4814
update-catalogue
Johannes Hermanus Barend Koekkoek (1840-1912)

Schepen op een meer in en storm

paneel, gesign. r.o., 14 x 20,5 cm.

[1]

Taxatie: € 500 - € 1.000
Huidig bod: € 875
Hamerprijs: € 875

Hamerprijs: € 875

outbid-warning
Overboden