4e zitting - Donderdag 5 mei 14.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Verkocht
Catalogusnummer: 4896
update-catalogue
Constant Artz (1870-1958)

Eenden in het gras

doek, gesign. l.o., 30 x 40 cm.

[1]

Taxatie: € 500 - € 1.000
Huidig bod: € 800
Hamerprijs: € 800

Hamerprijs: € 800

outbid-warning
Overboden