3e zitting - Donderdag 5 mei 10.00 uur: 4500-4710 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
Catalogusnummer: 4690
update-catalogue
Vier gravures, 18e eeuw

Opticaprenten met afbeeldingen van Florence

viermaal gravure, handgekleurd, 30 x 40 cm.

[4]

Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 80
Hamerprijs: € 80

Hamerprijs: € 80

outbid-warning
Overboden