3e zitting - Donderdag 5 mei 10.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 4685
Martin Jonas (1924-1996)

Drie figuren op een akker

doek, gesign. r.o., 1968, 70 x 40 cm.

Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 380
Hamerprijs: € 380

Hamerprijs: € 380