3e zitting - Donderdag 5 mei 10.00 uur: 4500-4710 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
Catalogusnummer: 4686
update-catalogue
Martin Jonas (1924-1996)

Rustende man bij geiten

doek, gesign. r.o., 1966, 25 x 49 cm.

[1]

Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 340
Hamerprijs: € 340

Hamerprijs: € 340

outbid-warning
Overboden