4e zitting - Donderdag 5 mei 14.00 uur: 4800-4970 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 4850
Jan Sluijters (1881-1957)

Gertrud Leistikow dansend

aquarel, gesign. l.o., beschadigingen aan papier, 34 x 42 cm.

Taxatie: € 800 - € 1.500
Huidig bod: € 7.000
Hamerprijs: € 7.000

Hamerprijs: € 7.000