4e zitting - Donderdag 5 mei 14.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Verkocht
Catalogusnummer: 4857
update-catalogue
Hendrik Jan Wolter (1873-1952)

Haven van Camogli

board, ongesign., verso etiket Kunstzaal Bennewitz, 23,5 x 28,5 cm.

[1]

Taxatie: € 800 - € 1.500
Huidig bod: € 1.000
Hamerprijs: € 1.000

Hamerprijs: € 1.000

outbid-warning
Overboden