3e zitting - Donderdag 5 mei 10.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 4581
Ger van Vliet (1880-1972)

Straatje in Italië. Hierbi aquarel door Loes van Groningen

pastel, gesign. 46 x 30 cm. en aquarel, gesign., 48 x 35 cm.

Taxatie: € 80 - € 150
Huidig bod: € 30
Hamerprijs: € 30

Hamerprijs: € 30