14e zitting - Dinsdag 9 juli 14.00 uur: 1000-1495- Pleet en galanteriën
Paar gestoken houten ornamenten, 18e eeuw
met versiering van bloem- en bladmotieven en resten van beschildering. (verweerd)
Taxatie: € 400 - € 800
Huidig bod: € 200
Hamerprijs: € 200