14e zitting - Dinsdag 9 juli 14.00 uur: 1000-1202 - Pleet en galanterieën
1900179
Catalogusnummer: 1035
Paar gestoken houten ornamenten, 18e eeuw

met versiering van bloem- en bladmotieven en resten van beschildering. (verweerd)

L. 270 cm.

Taxatie: € 400 - 800
Hamerprijs: € 200

Hamerprijs: € 200