5055
Catalogusnummer: 5055
Netty Michels (1919-1995)

'In het museum'

40 x 30 cm.

gesign. l.o., '70

Herkomst: uit de collectie van een Amsterdamse kunstenaars familie

Taxatie: € 100 - 200
Hamerprijs: € 100

Hamerprijs: € 100