Catalogusnummer: 4659
Kees van Waning (1861-1929)

Stadsgezicht / Zeegezicht

tweemaal doek, niet ingelijst, gesign., 16 x 28 cm. en 20 x 26 cm.

Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 90
Hamerprijs: € 90

Hamerprijs: € 90