12e zitting - Vrijdag 13 mei 10.00 uur: 4000-4108 - Aziatica (Japan, w.o. houtsneden)
Catalogusnummer: 3175
Japan, grote Imari baluster dekselpot, Meiji periode (1868-1912),

de geribde zijden gedecoreerd met cartouches met verschillende vogels en bloemen, op een florale ondergrond, de deksel met dekselknop in de vorm van een boeddhistische leeuw (deksel gerestaureerd)

h. 79 cm

Provenance: Particuliere collectie Chinees en Japans porselein uit het bezit van een Nederlands verzamelaarsechtpaar

Japan, large Imari porcelain baluster jar and cover, Meiji period (1868-1912), the ribbed sides decorated with cartouches with various birds and flowers, on a floral ground, the cover with a finial in the shape of a buddhist lion, provenance: Dutch private collection. Condition: the cover has been restored with associated overpainting. Wear to enamels and rubbing to gilt.

Taxatie: € 800 - € 1.200
Huidig bod: € 925
Hamerprijs: € 925

Hamerprijs: € 925