12e zitting - Vrijdag 13 mei 10.00 uur: 4000-4108 - Aziatica (Japan, w.o. houtsneden)
Japan, polychroom porseleinen figuur van Guanyin, 19e/ 20e eeuw,
in staande positie en met een mand met vis in haar handen, haar gewaad gedecoreerd met gestileerde wolkenmotieven
Provenance: Particuliere collectie Chinees en Japans porselein uit het bezit van een Nederlands verzamelaarsechtpaar
Japan, polychrome porcelain figure of Guanyin, 19th/ 20th century, in standing position and holding a basket of fish, her robe decorated with stylised clouds, provenance: Dutch private collection. Condition: crackled glaze, firing crack near foot.
Taxatie: € 300 - € 600
Huidig bod: € 150
Hamerprijs: € 150