3e zitting - Woensdag 26 juni 19.00 uur : 6000-6243 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 4535
Marinus Adrianus Koekkoek I (1807-186)

Panoramisch gezicht op een heuvellandschap

51,5 x 65,5 cm.

gesign. l.o., 1851

Taxatie: € 1.000 - € 2.000
Huidig bod: € 2.000
Hamerprijs: € 2.000

Hamerprijs: € 2.000