12e zitting - Vrijdag 13 mei 10.00 uur: 4000-4108 - Aziatica (Japan, w.o. houtsneden)
Japan, Imari porseleinen gemodelleerd zilvergemonteerd schenkkannetje, Edo periode, 18e eeuw, het zilver later,
gemodelleerd en beschilderd met bloemenranken (craquelé, bodembarst)
Provenance: Particuliere collectie Chinees en Japans porselein uit het bezit van een Nederlands verzamelaarsechtpaar
Japan, Imari porcelain modelled silver-mounted jar, Edo period, 18th century, the silver later, modelled and painted with flowering branches, provenance: Dutch private collection. Condition: not examined underneath silver, crack running over base extending to the body of approx. 8 cm long in total.
Taxatie: € 200 - € 300
Huidig bod: € 220
Hamerprijs: € 220