5016
Catalogusnummer: 5052
Hugo Claus (1929-2008)

Compositie met figuur

litho

66 x 48 cm.

gesign. r.o.

Taxatie: € 40 - 80
Hamerprijs: € 100

Hamerprijs: € 100