2e zitting - Woensdag 26 juni 14.00 uur : 6800-7079 - Moderne en hedendaagse kunst (6800-7007) en werken door Merkelbach van Enkhuizen (7050-7079)
Catalogusnummer: 5052
Hugo Claus (1929-2008)
Compositie met figuur
litho
66 x 48 cm.
gesign. r.o.
Taxatie: € 40 - € 80
Huidig bod: € 100
Hamerprijs: € 100
Hamerprijs:
€ 100