1e zitting - Woensdag 26 juni 10.00 uur: 4800-4957 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
42125418
Dubbelklik om de foto op volledig scherm te bekijken.
Catalogusnummer: 4907
update-catalogue
Jan Franken (1878-1959)

Bloemen in een gemberpot

schimmel op papier

pastel

22 x 28 cm.

gesigneerd l.o.

[1]

Taxatie: € 50 - 80
bid-description-text)s: bid-price)s
Hamerprijs: € 50

Hamerprijs: € 50

outbid-warning
Overboden