99844911
Catalogusnummer: 4841
Hollandse school, 18e/19e eeuw

Figuren bij schepen op het strand

paneel

28 x 38,5 cm.

onduidelijk gesign. l.o.

Taxatie: € 300 - 500
Hamerprijs: € 200

Hamerprijs: € 200