12e zitting - Vrijdag 13 mei 10.00 uur: 4000-4108 - Aziatica (Japan, w.o. houtsneden)
Catalogusnummer: 3197
Japan, polychroom porseleinen beeldengroep, Taisho periode (1912-1926),

van een drinkend paartje (enkele frits)

h. 22 cm

Provenance: Particuliere collectie Chinees en Japans porselein uit het bezit van een Nederlands verzamelaarsechtpaar

Japan, polychrome porcelain figural group, Taisho period (1912-1926), of a drinking couple, provenance: Dutch private collection. Condition: some frits to enamels of hair, shoe and chair.

Taxatie: € 200 - € 300
Huidig bod: € 200
Hamerprijs: € 200

Hamerprijs: € 200