Catalogusnummer: 4883
Cornelis Kuypers (1864-1932)

Eenden in het gras

maroufle, niet ingelijst, gesign. r.o., 19,5 x 33 cm.

Taxatie: € 250 - € 350
Huidig bod: € 340
Hamerprijs: € 340

Hamerprijs: € 340