4e zitting - Donderdag 5 mei 14.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Verkocht
Catalogusnummer: 4890
update-catalogue
Dirk Filarski (1885-1964)

Gezicht op het meer van Lugano

maroufle, gesign. r.o., 1914, 28 x 50 cm.

[1]

Volgrecht is van toepassing op dit lot.
Taxatie: € 1.500 - € 2.500
Huidig bod: € 2.200
Hamerprijs: € 2.200

Hamerprijs: € 2.200

outbid-warning
Overboden