6e zitting - Vrijdag 6 mei 10.00 uur: 4000-4052 - Spiegels en lampen
Catalogusnummer: 4026
Rechthoekige spiegel in verguld houten lijst, Empire,

met kariatiden, leeuwenmasker, mascarons, bloem- en bladmotieven

h. 186 en br. 90 cm

Taxatie: € 800 - € 1.200
Huidig bod: € 925
Hamerprijs: € 925

Hamerprijs: € 925