5012
Catalogusnummer: 5012
Metten Koornstra (1912-1978)

Figuren bij huizen

board, niet ingelijst

30 x 40 cm.

monogram r.o., '65

Herkomst: Kunsthandel M.L. de Boer, verso etiket; uit de collectie van een Amsterdamse kunstenaars familie

Taxatie: € 400 - 600
Hamerprijs: € 925

Hamerprijs: € 925