Andreas Schelfhout (1787-1870)
Winters landschap met figuren op een bevroren vaart bij een molen
aquarel, gesign. l.o., 15,5 x 23,3 cm.
Taxatie: € 400 - € 800
Huidig bod: € 800
Hamerprijs: € 800