3e zitting - Donderdag 5 mei 10.00 uur: 4500-4710 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
Catalogusnummer: 4529
update-catalogue
Hollandse school, eind 19e eeuw

Zeegezicht / Gezicht vanaf de duinen op zee

tweemaal maroufle, 14 x 25 cm. en 13 x 16 cm.

[2]

Taxatie: € 80 - € 120
Huidig bod: € 100
Hamerprijs: € 100

Hamerprijs: € 100

outbid-warning
Overboden