3e zitting - Donderdag 5 mei 10.00 uur: 4500-4724 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Hermine David (1886-1970)
Schip in de haven van Palma de Mallorca
kleurenets, gesign. r.o., 8/100, 30 x 25 cm.
Taxatie: € 80 - € 120
Hamerprijs: