3e zitting - Donderdag 5 mei 10.00 uur: 4500-4713 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 4624
Janus van Zeegen (1881-1966)

Winters landschap / Lente droom. Hierbij onbekende kunstenaar, tekening.

board, gesign. r.o., 30 x 135 cm. en tekening, beschadigd, gesign., 1946, 48 x 15 cm.

Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 50
Hamerprijs: € 50

Hamerprijs: € 50