4e zitting - Donderdag 5 mei 14.00 uur: 4800-4970 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 4935
Herman Gordijn (1932-2017)

Portretten van Theo van der Vaart en zijn partner Hans Dame

doek, gesign., '55, 50 x 41 cm. en board, '54, 65 x 50 cm.

Provenance: Nalatenschap Theo van der Vaart, Amsterdam

Taxatie: € 300 - € 600
Huidig bod: € 1.100
Hamerprijs: € 1.100

Hamerprijs: € 1.100