1e zitting - Woensdag 26 juni 10.00 uur: 4800-4957 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
99844935
Dubbelklik om de foto op volledig scherm te bekijken.
Catalogusnummer: 4824
update-catalogue
Europese school, 19e eeuw

Landschap met rustende herder en kudde bij een zandweg

paneel

23 x 37 cm.

[1]

Taxatie: € 50 - 80
bid-description-text)s: bid-price)s
Hamerprijs: € 90

Hamerprijs: € 90

outbid-warning
Overboden