4e zitting - Donderdag 5 mei 14.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Verkocht
Catalogusnummer: 4813
update-catalogue
Hendrik Vettewinkel (1809-1878)

Schepen op het IJ bij Amsterdam

paneel, herkomst: familie van de kunstenaar via vererving, 47 x 50 cm.

Taxatie: € 1.200 - € 1.800
Huidig bod: € 1.000
Hamerprijs: € 1.000

Hamerprijs: € 1.000

outbid-warning
Overboden