3e zitting - Donderdag 5 mei 10.00 uur: 4500-4713 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 4597
Scholz (20e eeuw)

Stilleven

board, 40 x 50 cm.

Taxatie: € 60 - € 100
Huidig bod: € 80
Hamerprijs: € 80

Hamerprijs: € 80