11e zitting - Donderdag 12 mei 14.00 uur: 2750-3123 - Chinees porselein
Catalogusnummer: 2939
China, blauw-wit porseleinen schenkkan, Overgangsperiode, midden 17e eeuw,

de peervormige kan beschilderd met figuren in een doorlopend tuinlandschap, de hals met gestileerde tulpen (haarlijnen, kleine chips, frits)

h. 20,5 cm

Provenance: Particuliere collectie Chinees en Japans porselein uit het bezit van een Nederlands verzamelaarsechtpaar

China, Transitional blue and white porcelain ewer, mid 17th century, the pear-shaped body decorated with figures in a continuous garden, the neck with stylised tulips, provenance: Dutch private collection. Condition: small chips and frits to neck, hairline to spout, spout slighlty lopsided, frits to spout and handle.

Taxatie: € 1.000 - € 1.500
Huidig bod: € 2.800
Hamerprijs: € 2.800

Hamerprijs: € 2.800