5013
Catalogusnummer: 5013
Metten Koornstra (1912-1978)

Figuren bij een huis

board, niet ingelijst

30 x 40 cm.

monogram r.o., '67

Herkomst: uit de collectie van een Amsterdamse kunstenaars familie

Taxatie: € 400 - 600
Hamerprijs: € 2.400

Hamerprijs: € 2.400