14e zitting - Dinsdag 9 juli 14.00 uur: 1000-1495- Pleet en galanteriën
Catalogusnummer: 1022
Twaalf stuks antiek tin,
w.o. kardinaalsschotel, 17e eeuw, gedateerd 1666
ds
Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 140
Hamerprijs: € 140
Hamerprijs:
€ 140