3e zitting - Donderdag 5 mei 10.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 4647
Henk Houtkoop (1937-2022)

Gezicht op de Prinsengracht richting de Brouwersgracht

doek, gesign. l.o., '95, 75 x 94 cm.

Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 200
Hamerprijs: € 200

Hamerprijs: € 200