Catalogusnummer: 4508
Augustus Wijnantz (1795-1848)

Gezicht vanaf de Dam op de ingang van de Kalverstraat

inkt en aquarel, gesign. l.o., verso annotatie, 17 x 22 cm.

Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 440
Hamerprijs: € 440

Hamerprijs: € 440