Catalogusnummer: 4873
Raoul Hynckes (1893-1973)

Aangemeerde schepen

doek, niet ingelijst, gesign. l.o., 40 x 50 cm.

Taxatie: € 150 - € 250
Huidig bod: € 280
Hamerprijs: € 280

Hamerprijs: € 280