3e zitting - Donderdag 5 mei 10.00 uur: 4500-4710 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
Catalogusnummer: 4653
update-catalogue
Hein Stork (1924-1993)

Landschap met doorbrekende zon

doek, gesign. r.o., 55 x 75 cm.

[1]

Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 320
Hamerprijs: € 320

Hamerprijs: € 320

outbid-warning
Overboden