3e zitting - Donderdag 5 mei 10.00 uur: 4500-4710 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
Catalogusnummer: 4662
update-catalogue
Gesigneerd Jak '61

Clown

board, 39 x 30 cm.

[1]

Taxatie: € 60 - € 120
Huidig bod: € 60
Hamerprijs: € 60

Hamerprijs: € 60

outbid-warning
Overboden