3e zitting - Donderdag 5 mei 10.00 uur: 4500-4710 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
Catalogusnummer: 4532
update-catalogue
Antoon van Domburg (1882-1954)

Trien en Kobus Engelen in hun huis op Strabrecht te Heeze

doek, gesign. r.o., 50 x 60 cm.

[1]

Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 70
Hamerprijs: € 70

Hamerprijs: € 70

outbid-warning
Overboden