3e zitting - Donderdag 5 mei 10.00 uur: 4500-4710 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
Catalogusnummer: 4524
update-catalogue
Karl Konrad Simonsson (1843-1911)

Huis aan een meer

board, gesign. l.o., 32 x 23 cm.

[1]

Taxatie: € 150 - € 250
Huidig bod: € 150
Hamerprijs: € 150

Hamerprijs: € 150

outbid-warning
Overboden