13e zitting - Vrijdag 13 mei 13.00 uur: 3350-3606 - Aziatica - (China)
Catalogusnummer: 3423
Birma, mica-ingelegde, verguld en gelakt houten figuur van Boeddha, Mandalay periode, laat 18e/begin 19e eeuw,

gezeten in dhyanasana met zijn handen in bhumisparsamudra, gekleed in rijk versierde gewaden en juwelen (borstjuweel gerestaureerd)

h. 72 cm

Aangekocht bij Kunsthandel Blue Elephant in 2001

Birma, mica-inlaid, gilt and lacquered wood figure of Buddha, Mandalay period, late 18th/ early 19th century, (necklace restored)

Taxatie: € 1.000 - € 2.000
Huidig bod: € 1.700
Hamerprijs: € 1.700

Hamerprijs: € 1.700