Catalogusnummer: 4528
Toegeschreven aan Anton Mauve (1838-1888)

Blad met studies van een schaap en koeien

olieverf op papier, gesign. met initialen r.o., 30 x 27 cm.

[map]

Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 280
Hamerprijs: € 280

Hamerprijs: € 280