3e zitting - Donderdag 5 mei 10.00 uur: 4500-4713 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 4622
Jaap de Carpentier (1921-1996)

Landschap bij Bergen

doek, gesign. r.o., '46, 30 x 40 cm.

Taxatie: € 80 - € 120
Huidig bod: € 70
Hamerprijs: € 70

Hamerprijs: € 70