3e zitting - Donderdag 5 mei 10.00 uur: 4500-4713 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 4594
Elie Neuburger (1891-1972)

Portret van een vrouw / Amsterdams stadsgezicht. Hierbij litho door Muhlstaff

60 x 45 cm., 15 x 20 cm. en 30 x 40 cm.

Taxatie: € 60 - € 100
Huidig bod: € 60
Hamerprijs: € 60

Hamerprijs: € 60