3e zitting - Donderdag 5 mei 10.00 uur: 4500-4713 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 4585
Tjitske van Hettinga Tromp (1872-1926)

'Wedgewoodbakje met prokvruchten'

doek, gesign. r.o., herk. Kunsthandel Nieuwenhuizen Segaar, 1950, 30 x 40 cm.

Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 90
Hamerprijs: € 90

Hamerprijs: € 90