Catalogusnummer: 4505
Europese school, 18e eeuw

Dame met sluier

doek, niet ingelijst, verf deels weg, 45 x 36 cm.

Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 260
Hamerprijs: € 260

Hamerprijs: € 260